שאלות נפוצות

מי עומד מאחורי מעסיקום?

מעסיקום הינה פלטפורמה אינטרנטית שמהווה פתרון לבעיית הסדר והארגון בקרב מעסיקי עובדים זרים. מעסיקום קמה תחת חברת מעסיקום דיגיטל בע"מ ח.פ 514125186. מייסדי מעסיקום מכירים בצורך לסדר וארגון מתוך ניסיון אישי עם העסקת עובדים זרים בתחום הסיעוד, והיכרות עם הקהל שעבורו ולשימושו מערכת מעסיקום הוקמה.

איך המידע נשמר אצלכם?

"מעסיקום" משקיעה משאבים ומאמצים רבים על מנת לספק למשתמשי האתר אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר והתואמת את המקובל בעולם המדיה. לצורך כך "מעסיקום" עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המשמשים להגנה על המידע השמור באתר וכן לזיהוי וחסימת פעולות חריגות ואירועים של פריצה למאגרי המידע של החברה.

בנוסף, נוקטת "מעסיקום" בפעולות האבטחה הבאות:

  • א. זיהוי מינויי האתר באמצעות קוד משתמש וסיסמה אישית;
  • ב. העברת המידע בין מחשבו האישי של המנוי לבין מחשבי החברה באמצעות תקשורת מאובטחת ומוצפנת בפרוטוקול SSL ;
  • ג. שמירת המידע האישי של המנוי בשרתים ייעודיים המאובטחים פיזית וטכנולוגית והפרדתו מרשת האינטרנט במספר שכבות הגנה.

איזה שימוש ייעשה במידע שנשמר אצלכם?

הנתונים והמידע שמוזנים באתר משמשים את "מעסיקום" לצורך אבחון בעיות ובדיקת נתונים סטטיסטיים של שימוש במערכת, ע"מ לייעל אותה ולהתאים אותה לצרכים הרלוונטיים של קהל המשתמשים. אנו לא אוספים מידע עבור מטרות שיווקיות ובמידה ויהיו כאלה- לא נפעל בשום צורה ללא אישורך.

האם ניתן ליצור אתכם קשר טלפוני?

ניתן ליצור איתנו קשר באופן דיגיטלי בלבד- אנו מציעים דרכי התקשרות ישירה דרך "טופס" צור קשר באתר הראשי, וכמו כן בתוך המערכת במסך העזרה ניתן למצוא עוד טופס פנייה אלינו.ניתן גם לפנות בכתובת : info@maasicom.com . המענה הוא תוך כמה שעות במקרה הרע במידה והפנייה נעשתה במהלך יום עבודה

איך ניתן להפסיק את התשלום?

האחריות לבקש את ביטול העסקה מוטלת על הצרכן בהודעה בכתב באתר החברה לפי ההנחיות המפורטות בו, ובקבלת תשובה כי בקשתו התקבלה. משתמש אשר מבקש לבטל את העסקה יחויב על הסכום לאותו חודש קלנדרי והחיובים יופסקו בתום אותו חודש.

האם ניתן להשתמש במערכת מעסיקום דרך סמארטפון\טאבלט?

ניתן ואף מומלץ, בעתיד נייצר אפליקציה שתהיה ניתנת להורדה מחנויות האפליקציות השונות לנוחיותכם. עד אז ניתן להשתמש בדפדפן בסמארטפון ונשמח תמיד לשמוע הערות והצעות לשיפור!

לתמיכה דיגיטלית
וליצירת קשר